Меню
Tilda Publishing
Зустрілися ми на навчальній програмі "Теорія і практика гештальт-терапії". Цей інтерес об'єднав нас одразу. Ми з'ясували, що у нас спільні погляди на людину та її життя як найвищу цінність. А ще ми переконані: "правильні" почуття — це саме ті, які ви переживаєте прямо зараз!

Втім, нам важливо не лише бути разом у спільних інтересах, а й приймати відмінності. У них ми доповнюємо одне одного і бачимо зони особистісного росту. Це допомагає нам бути більш уважними психотерапевтами, які цінують відмінності людей і знаходять баланс.

Ми прийшли до психотерапії з різних сфер: Катя — економіст, Сергій — юрист, а Люда за освітою інженер-програміст і працювала в HR. Кожен із нас вирішив усе змінити та стати на довгий шлях до фаху психотерапевта. І тепер ми віднайшли для себе можливість розпочати практику у команді!

У кожного з нас є свої знання та досвід, сильні сторони та обмеження, власний стиль роботи. Ми вимогливі до себе як до фахівців, тож постійно навчаємось і регулярно отримуємо супервізію.

У проекті "Всі в "Сад" ми знаємо: кожен із нас може підтримати іншого, співчувати та бути поруч, допомогти прийняти правильне рішення і дати професійну пораду.

Оберіть серед нас одного, найбільш спорідненого духом, психотерапевта, і отримаєте підтримку, помножену на три!

Давайте знайомитись