Меню

Сергій Кляшторний

+38 050 415 1195

гештальт терапевт, учасник Всеукраїнської організації психотерапевтів, які практикують гештальт-підхід


Закінчую навчання на базовому курсі гештальт-психотерапевтів, які практикують гештальт-підхід. Навчаюся на програмі з вдосконалення терапії (другий ступінь) в Українському гештальт інституті, паралельно навчаюся на спеціалізації "Робота з травматичними переживаннями в гештальт підході".

Навчаюся в програмі по вдосконаленню гештальт терапевтів, яку ведуть Жан-Марі Робін (один із творців Європейської Асоціації Гештальт терапії), Юрій Шевченко і Світлана Юркович. За першою освітою юрист, більше 13 років працюю в бізнесі.

Гештальт підхід допоміг мені навчитися розуміти, усвідомлювати і приймати себе, свої справжні бажання та почуття. Жити тут і зараз із поглядом у майбутнє.

Хочу поділитися цим досвідом з іншими, тому і вирішив стати психотерапевтом. Працюю зі складнощами на роботі, в чоловічо-жіночих та дитячо-батьківських стосунках, можу допомогти в різноманітних кризах, депресивних станах. Працюю через співпереживання та щирий інтерес, не боюся експериментувати.
Записатися до мене на зустріч
Як вас звати?
Ваш номер телефону
Ваша електронна адреса
Яка саме послуга вас цікавить?
Проблематика з якою ви звертаєтесь:
Бажана адреса зустрічі
Ваш коментар
Ми дуже дбайливо ставимося до обробки ваших персональний даних, тому зобов'язуємося слідувати нашій політиці конфіденційності.